Türkçe İngilizce

Ayvalık - Erken Hasat Zeytinyağları

Ayvalık Zeytinyağı Eylül-Ekim ayları yeşil zeytin hasatlarımızdan elde edilmiştir. Bu zeytinyağları daha keskin yoğun aromalıdır. Sağlık için gerekli olan E vitamini, bio fenoller, antioksidan vb. değerler en yüksek seviyededir.
 
2020 - 2021 YENI MAHSÜL erken hasat zeytinyağlarımızın asid değeri %0,4'dür.
 
Ayvalık Erken Hasat Zeytinyağımız ile 
Aldığımız Ödüller 
 
- 2020 New York (NYIOOC) World Olive Competition – Altın Madalya
 
- 2020 Los Angeles International Extra Virgin Olive Oil Competition – Gümüş Madalya
 
- 2020 Zeytindostu 13. Ulusal Zeytinyağı Kalite Yarışması – Altın Madalya
 
- 2020 JOOP - Japan Olive Oil Prize 2020 – Gümüş Madalya
 
- 2020 London IOOC Altın Madalya
 
- 2020 Olive Japan Altın Madalya
 
Limit:
12 sonuçtan 1 ile 12 arası görüntüleniyor.

 

Ayvalık Erken Hasat Zeytinyağları

Ayvalık erken hasat zeytinyağları Eylül ve Ekim aylarında erken hasat döneminde yere değmeden, zarar görmeden toplanan yeşil zeytinlerden üretilen ve tercih edilen zeytinyağı çeşitlerindendir. Meyvemsi keskin bir lezzete sahip hakiki zeytinyağıdır. Meyvemsi hâlinde, polifenol, antioksidan, vitamin ve minerallerin yoğun olması, besin değeri yüksek bir zeytinyağı olmasını sağlıyor. Aynı gün içinde kensi tesimimizde hijyenik koşullarda soğuk sıkım olarak , enzim kullanılmadan sıkılan  Ayvalık erken hasat zeytinyağlarımız, düşük asit oranına sahiptir.  Sağlıklı ve doğal bir ürün olarak kalitesiyle kendinden söz ettirmektedir. 2020-2021 yılında toplanan mahsulden üretilen zeytinyağının asit oranı %0,4 dür.

Sizinle buluşacak bu enfes lezzetin, kısa sürede tüketilmesi önerilir. Nermin Hanım, en değerli erken hasat zeytinyağlarını, en değerli müşterilerimize ulaştırmak için çalışan kocaman bir ailedir. Bu ailenin içinde doğallık ve kalite daima ön plandadır. 

Erken Hasat Zeytinyağlarının Faydaları

Zeytinler, erken hasat döneminde, zarar görmeden toplandığı için düşük asit özelliği barındırır. Düşük asit oranı, yüksek antioksidan içeriğiyle erken hasat zeytinyağı, kötü kolesterolü düşürür,  kalp ve beyin vb insan sağlığının bütününe destek olur, özellikle çocukların sağlığının olumlu yönde gelişmesini destekler... Bağışıklık sistemimize güç katan bu mucizevi üründe, bio fenolik bileşikler fazlaca bulunur. Olgun zeytine oranla klorofilin daha yüksek olması antioksidan özellik katar. Bu özellikle vücudumuzdan zararlı maddeleri atmamıza yardımcı olur. İkinci bir nokta ise bu antioksidan yapı, zeytinyağının raf ömrünü uzatır. İçerdiği faydalı yağ asitleri, anti oksidan değerleriyle insan sağlığı için faydalıdır. Uzun raf ömrüne sahip olması , sağlıklı beslenmemize ve sağlığımıza  olumlu katkı sağlar. Doğal ve sağlığımıza her açıdan faydalı en iyi zeytinyağı ürünleri, Nermin Hanım’dan sizlere ulaşıyor. 

Neden Nermin Hanım Erken Hasat Zeytinyağları?

Ürünlerinin kalitesi ile kendini yurtiçi ve yurtdışı sektörde ispatlayan Nermin Hanım ürünleri, birçok yarışma ve kurumdan ödüller almıştır. 2020 yılına damgasını vurarak hakiki zeytinyağı konusunda uzmanlaşmıştır. Amerika, Japonya, Londra gibi önemli merkezlerden aldığımız altın madalyalar kalitemizi ispatlar niteliktedir. Zeytinlerimiz/zeytinyağlarımız pestisit içermez. Çuvallarda değil kasalarda taşıyarak zeytinlerin kızışmasına , kalitesini kaybetmesine engel oluyoruz. Zeytinlerimizi bekletmeden aynı gün içinde sıkıma alıyoruz. Hijyenik koşullarda kendi tesisimizde enzim kullanılmadan soğuk sıkım yapıyoruz. Klimalı ortamda, Cr-Ni tanklarda hava almayacak şekilde muhafaza ediyoruz. Zeytinyağının düşmanı olan ısı, ışık ve havadan koruyoruz, taze dolum yapıyoruz. 

Siz değerli müşterilerimize kalitenin ulaşmasını sağlamaktan memnuniyet duymaktayız.  Zeytinin yolculuğunda sizlere ulaşana kadar işlemleri dikkatle gerçekleştiriyoruz. Doğal, kaliteli, en iyi erken hasat soğuk sılım zeytinyağlarını kolayca sipariş verebilirsiniz. Güvenle ve sağlıkla ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Zeytinyağının en hakiki olanının güzel kokusunu, lezzetini rahatlıkla alabilir, orta acılık, yakıcılık ve yüksek meyvemsi özelliğiyle sofranızda Ege’nin en zarif ışıltısını görebilirsiniz. Afiyetle, huzurla sizlerle…
 

Bizi takip edin, fırsatları kaçırmayın

Nermin Hanım © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır