Türkçe İngilizce

Kurumsal Hediye

Günümüzde çalışma hayatı, hareketli ve yoğun bir sahadır. Bu yoğun tempoda ekip ruhunu korumak ve çalışanların motivasyonunu sağlamak oldukça önemlidir. Motivasyonu sağlamak ve çalışma ortamını olumsuz duygulardan arındırmak için çalışanlara küçük armağanlar verilir. Etkisi yüksek bu küçük hediyeler, çalışanları motive eder ve moral bulmasını sağlar. Nermin Hanım zeytinyağı çeşitleri sevdikleriniz için çok anlamlı bir hediye olacaktır. 

Limit:
11 sonuçtan 1 ile 11 arası görüntüleniyor.

 

Kurumsal Hediye Nermin Hanım Zeytinyağları

Moral ve motivasyonun kaynaklarından biri değer görmektir. Kurumsal hediye, firmaların çalışanlarına verdiği değerin bir göstergesidir. Değeri en iyi şekilde göstermek en kaliteli armağanı çalışana vermekle mümkün olabilir.  Bu noktada Nermin Hanım zeytinyağı ürünleri, çalışanlarınıza verdiğiniz değeri en üst düzeyde göstermenizi sağlayacaktır.  Çalışanlarınız ve sizler, en değerli olanı hak ediyorsunuz.

En Önemli Değer Sağlıklı Beslenmedir.

Sağlıklı beslenmek, hayatımızın en önemli değerlerinden hatta en önemlisidir. Sağlıklı ürünler tüketmek de bu değerin bir parçası olarak görülür. Değerli çalışanlarınıza armağan edeceğiniz, sağlıklı ürünlerden biri olan zeytinyağının sağlığa faydası, yıllardır dile getirilir. Çalışanlarınıza hediye edeceğiniz Nermin Hanım ürünleri, motivasyonun yanında sağlık katacaktır.

Zeytinyağı, yüksek tansiyonu düşürür, kalbi, damarları korur, kolesterolü dengeler, kansere karşı kalkan olur, bağışıklığı kuvvetlendirir, strese iyi gelir. Çalışanlarınıza sağlıklı beslenmenin anahtarını, en iyi zeytinyağı ile hediye edebilirsiniz. Doğal yollarla ürettiğimiz zeytinyağları, besin değerleri yüksek, kaliteli ve güvenilir ürünlerdir. Her aşamasında doğallığı ortaya çıkarmaya çalıştığımız , pestisit içermeyen, hijyenik koşullarda kendi tesisimizde ürettiğimiz ürünlerimiz, çalışanlarınıza değer katacak hediyelerdir. En kaliteli en iyi zeytinyağı en uygun fiyatlarla sizlerin yanı başında.

Çalışanlara En Sağlıklı Kurumsal Hediye 

Estetik görünümlü paketlerde, doğanın mucizesi zeytinyağlarını çalışanlarınız için hazırladık. Soğuk sıkım yöntemi kullanılarak üretilen zeytinyağlarını en doğal hâliyle sunuyoruz. Asit değerleri %0,2 oranında olan Erken hasat döneminde sıkılan ilk hasat Nermin Hanım zeytinyağları, en sağlıklı kurumsal hediye niteliğindedir. Çalışanlarınıza sağlıklı ve doğal bir motivasyon sağlamanın en kaliteli yollarından biri zeytinyağı hediyesidir. 

Firmalar, özgün hediyeler ile çalışanlarına özel hissettirmek ister. Çalışanlarınıza özgün ve özel hediyelerin en sağlıklı ve en doğal olanı zeytinyağıdır. Sağlığa faydasıyla, lezzetiyle çalışanlarınıza oldukça özel hissettirecek en sağlıklı kurumsal hediyenin hakiki zeytinyağı olduğunu belirtmeliyiz. Siparişleriniz güvenle kargo edilir ve kargo takibini yaparak hediyelerinizi rahatlıkla teslim alırsınız.
 

Bizi takip edin, fırsatları kaçırmayın

Nermin Hanım © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır