Türkçe İngilizce

Domat - Erken Hasat Zeytinyağı

Domat Erken Hasat Sızma Zeytinyağı, 2022-2023 Yeni sezon

Edremit Korfezindeki Domat tipi zeytinler İLK HASAT olarak elde edilmiştir. Acılık ve yakarlık oldukça yüksek seviyededir. Yüksek polifenol değerine sahip, sağlık için gerekli olan E vitamini, bio fenoller, antioksidan vb değerler en yüksek seviyededir.

2022-2023 yeni sezon DOMAT erken hasat zeytinyağlarımızın asid değeri %0,2 dir.

Nermin Hanım Domat Zeytinyağımız ( Domat ) ile Aldığımız Ödüller 

- 2022 EVO IOOC ITALY 2022- Domat -  ALTIN Madalya
- 2022 JOOP - Japan Olive Oil Prize 2022-Domat - ALTIN Madalya
- 2022 Olivinus-Arjantin 2022- Grand Prestigio Oro-Domat - ALTIN Madalya
- 2022 Hollanda-AMSTERDAM IOOC_2022-Domat - ALTIN Madalya
- 2022 London Olive Oil Competition 2022-Domat - Altın  Madalya
- 2022 ANATOLIA IOOC 2022- Domat -  ALTIN Madalya
- 2021 New York NYIOOC-2021-Domat - ALTIN Madalya
 
Limit:
8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.

 

Domat Erken Hasat Zeytinyağı

Edremit Körfezindeki bahçelerimizde yetişen Domat çeşidi zeytin ağaçlarımızdan, en doğal haliyle erken hasat dönemde ,ilk hasat olarak  elde ettiğimiz, içilebilecek kadar faydalı özellikler içeren, hakiki  zeytinyağımızdandır. Yeşil, iri ve etli bir yapıya sahip olan Domat tipi zeytinler acı ve yakıcı bir lezzete sahiptir. Ege’nin verimli topraklarında yetişen bu zeytinlerden soğuk sıkım yöntemini kullanarak eşsiz bir zeytinyağı üretiyoruz.

Domat zeytinin acı ve yakıcı lezzeti, zeytinyağının acı ve yakıcı bir tada sahip olmasını sağlar. Çiğ ve salatalarda, zeytinyağlı yemeklerde tüketilebilir. Asit oranı %0,2 olan bu ürünler sağlık açısından besin değerleri yüksektir. E vitamini deposu ve yüksek polifenol değerine sahip Nermin Hanım Domat erken hasat zeytinyağı, ender bulunan ürünlerdir. 

Düşük asit oranı, yüksek antioksidan içeriğiyle erken hasat zeytinyağı, kötü kolesterolü düşürür,  kalp ve beyin vb insan sağlığının bütününe destek olur, özellikle çocukların beyin sağlığının olumlu yönde gelişmesini destekler, bağışıklığımızı güçlendirir. İçilebilecek kalitede ve besin içeriğine sahip En iyi zeytinyağı yanı başınızda.

Domat-Erken Hasat Zeytinyağı Eşsiz Bir Üründür.

Erken hasat edilen zeytinlerde polifenol bileşeni , anti oksidan değerleri oldukça yüksektir. Yüksek değerli olması zeytinin ve dolayısıyla zeytinyağının sağlıklı olmasını sağlar. Domat tipi iri zeytinler, erken dönemde, yere değmeden hasar görmeden  hasat edilerek besin değeri en üst düzeyde korunur. Yemeklerinizin ve salatalarınızın enfes lezzetlere ulaşmasını sağlayacak erken hasat zeytinyağı, Nermin Hanım kolaylığıyla sofralarınıza geliyor. 

Sektörde bulunmayan hakiki , sağlığınıza sağlık katacak zeytinyağı ürünlerini sizlere güvenle ulaştırmaktan mutluyuz. Lezzet diyarı ülkemizin eşsiz ürünlerini özenle hazırlıyoruz. Zeytin ve zeytinyağını sağlıklı bir yaşam için tüketmemiz artık her doktorun tavsiyesidir. Biz bu tavsiyeler uymanız için en sağlıklı, en kaliteli, en uygun fiyatlı zeytinyağını sunuyoruz.

Domat Zeytinyağlarının Öncüsü: Nermin Hanım

Yeşil, iri ve yağ verimi düşük fakat kalitesi   yüksek olarak bilinen Domat tipi zeytinlerden üretilen zeytinyağlarında sektörün öncü firmalarından biriyiz. Zeytini, dalından, toprağa değmeden toplayıp aynı gün içinde sıkımını gerçekleştiriyoruz. Her aşamayı sağlık koşullarına uygun şekilde düzenliyoruz. Hassas üretimimizin karşılığını Yurtdışında , JOOP - Japan Olive Oil Prize 2020 Domat zeytinyağı ile Best in class ödülünü alarak ispat etmiştir.
Zeytinyağının kokusundan, zeytin bahçelerinin kokusunu hayal edebileceğiniz doğallıkta ürünleri sizlere sunmaktayız. En iyi kaliteyi sağlamak için var olan tüm gücümüzle çabalıyoruz. Ekip ruhu ve samimiyetle ürünlerimiz raflara hazırlanıyor. Geriye tek kalan siz değerli müşterilerimizin bize değer katmasıdır.  Değerlerimizi değerlerinizle belirliyoruz. Sizi, hakiki zeytinyağı ile tanıştırmak için güzel ülkemizin her yanına koşuyoruz. Nermin Hanım, şeffaf yapısı ile güvenilir, hakiki zeytinyağı için doğru adrestir.
 

Bizi takip edin, fırsatları kaçırmayın

Nermin Hanım © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır