Türkçe İngilizce

Domat - Erken Hasat Zeytinyağı

Domat Erken Hasat Sızma Zeytinyağı, 2022-2023 Yeni sezon

Edremit Korfezindeki Domat tipi zeytinlerden ilk hasat SOĞUK SIKIM yaparak elde edilmiştir. Yüksek polifenol değerine sahip, sağlık için gerekli olan E vitamini, bio fenoller, antioksidan vb değerler oldukça yüksek seviyededir.

2022-2023 yeni sezon DOMAT erken hasat zeytinyağlarımızın asid değeri %0,2 dir.

Nermin Hanım Zeytinliği Domat Zeytinyağımız ile Aldığımız Ödüller 

- 2022 EVO IOOC ITALY 2022- Domat -  ALTIN Madalya
- 2022 JOOP - Japan Olive Oil Prize 2022-Domat - ALTIN Madalya
- 2022 Olivinus-Arjantin 2022- Grand Prestigio Oro-Domat - ALTIN Madalya
- 2022 Hollanda-AMSTERDAM IOOC_2022-Domat - ALTIN Madalya
- 2022 London Olive Oil Competition 2022-Domat - Altın  Madalya
- 2022 ANATOLIA IOOC 2022- Domat -  ALTIN Madalya
- 2021 New York NYIOOC-2021-Domat - ALTIN Madalya
 
Limit:
11 sonuçtan 1 ile 11 arası görüntüleniyor.

Domat Erken Hasat Zeytinyağı

Edremit Körfezindeki bahçemizde yetişen Domat zeytin ağaçlarımızdan, erken hasat dönemde topladığımız yeşil zeytinlerimizden ilk hasat SOĞUK SIKIM olarak üretim yapmaktayız.. Kendi tesisimizde hijyenik koşullarda 20 C lerde soğuk sıkım yapmaktayız. Nermin Hanım Zeytinliği Domat zeytinyağlarımız pestisit içermez.

%0,2 asitlik ve yüksek polifenol değeriyle içilebilecek kadar faydalı özellikler içeren hakiki soğuk sıkım erken hasat natürel sızma zeytinyağımızdır. İlk defa tadanlar için acı ve yakıcı gelebilir. Yüksek Polifenol değeri , antioksidan içeriği ve duyusal özellikleriyle beğenilen bir sağlık iksiridir.

Kaliteli erken hasat zeytinyağı, kötü kolesterolün düşürülmesine, kalp, beyin vb insan sağlığının bütününe destek olur. Özellikle çocukların beyin sağlığının olumlu yönde gelişmesini destekler, bağışıklığımızı güçlendirir.

İçilebilecek kalitede ve besin içeriğine sahip en iyi zeytinyağı arayanların Nermin Hanım Domat Zeytinyağları vazgeçilmezidir.

Domat - Erken Hasat Zeytinyağı Eşsiz Bir Üründür

Erken hasat edilen zeytinlerde polifenol bileşeni , anti oksidan değerleri oldukça yüksektir. Yüksek polifenol, antioksidan içeriği ve düşük asit değeri zeytinyağının sağlıklı olmasını sağlar. Domat çeşidi iri taneli zeytinler, erken dönemde, hassas hasat edilerek kendi tesisimizde özenli sıkımla besin içeriği en üst düzeyde korunur ve düşük asitli (%0,2) olması sağlanır.

Sektörde zor bulunan hakiki , sağlığınıza sağlık katacak zeytinyağı ürünlerini sizlere güvenle ulaştırmaktan mutluyuz. Lezzet diyarı ülkemizin eşsiz ürünlerini özenle hazırlıyoruz. Doktorların yönlendirmeleriyle kaliteli, içeriği temiz zeytin ve zeytinyağını sağlıklı bir yaşam için önemi her geçen gün daha da anlaşılmaktadır. Zeytinyağlarımızı kalitesine göre en uygun fiyatlı olarak satışa sunmaktayız.

Önceliğimiz kalite ve sağlık, afiyetle tüketmeniz dileğiyle..

Bizi takip edin, fırsatları kaçırmayın

Nermin Hanım © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır