Türkçe İngilizce

Arbequina - Erken Hasat Zeytinyağı

Edremit Korfezinde bulunan Arbequina ispanyol tipi zeytin bahçemizden İLK HASAT olarak elde edilmiştir. Acılık ve yakarlık oldukca yüksek seviyededir.

Yüksek polifenol değerine sahip, sağlık için gerekli olan E vitamini, bio fenoller, antioksidan vb değerler en yüksek seviyededir.

2022 - 2023 sezonu ARBEQUİNA erken hasat zeytinyağlarımızın asid değeri % 0,1 dir. Sabahları bir kaşık içmenizi öneriyoruz.

 

Nermin Hanım Arbequina Zeytinyağımız ( Arbequina ) ile Aldığımız Ödüller 

- 2022 JOOP - Japan Olive Oil Prize 2022- Arbequina - Best In Class
- 2022 ANATOLIA IOOC 2022- Arbequina - ALTIN Madalya
- 2021 Japan Olive Oil Prize 2021-Arbequina - ALTIN Madalya
- 2020 Ulusal Zeytinyağı Kalite Ödülleri - Arbequina  - ALTIN Madalya
 
Limit:
8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.

 

Arbequina-Erken Hasat Naturel Sızma  Zeytinyağı

Edremit Körfezindeki bahçemizde yetişen Ispanyol çeşidi olan Arbequina zeytin ağaçlarımızdan, en doğal haliyle elde ettiğimiz, içilebilecek kadar faydalı özellikler içeren hakiki natürel sızma zeytinyağımızdandır. Arbequina erken hasat zeytinyağımız, erken hasat dönemde yere değmeden toplanan yeşil zeytinlerimizin enzim vb herhangi bir kimyasal kullanmadan tamamen doğal olarak aynı gün içinde   soğuk sıkım olarak kendi tesisimizde hijyenik koşullarda sıkılmasıyla elde edilir.  Arbequina zeytinyağlarımız pestisit içermez. İlk defa tadanlar için acı ve yakıcı gelebilir . Yüksek Polifenol değeri , antioksidan içeriği ve  duyusal özellikleriyle etkili bir sağlık iksiridir.

Acılığı , yakıcılığı vb  ile yüksek  duyusal özelliklere sahip natürel sızma  zeytinyağı sevenlerin vazgeçilemez ürünlerinden biri olan  Arbequina erken hasat natürel sızma zeytinyağımız, Nermin Hanım’ın kaliteli, doğal, şifa veren ürünlerindendir. E vitamini ve antioksidan deposudur. Kötü kolesterolü düşürerek, kolesterolü dengelediği en bilinen özelliğidir. Yüksek tansiyonu dengeler. Kalp damar hastalıklarına, beyin hastalıklarına  karşı Nermin Hanım zeytinyağları kalkan görevi görür. Diyabet hastalarının insülin ihtiyacını azalttığı önemli özelliklerindendir. Çağımızın hastalığı kansere karşı koruyucu yanı olan zeytinyağının en iyi hâlini sizlere sunuyoruz. 

 Kıvamı akıcı, rengi koyu yeşildir. Hakiki zeytinyağları arasında %0,2 asit oranı  ile ender bulunan ürünlerdendir. Değişik zeytin türlerinden elde edilen farklı zeytinyağı tatmak isteyenler için ideal bir üründür.

Arbequina Bahçelerinin Özellikleri Nelerdir?

Arbequina zeytini, bodur zeytin çeşitleri arasında  İspanya ile özdeşleşmiş zeytin meyvesi oldukça  küçük taneli yağ oranı düşük fakat yağ içeriği içeriği  kalite sağlık yönünden verimli bir üründür. İçerisinde barındırdığı sağlık, şifa deposu yağ içeriğiyle ilaç olarak önerilebilecek kalitedeki zeytinyağları için önemli bir kaynaktır. Ülkemizde Arbequina zeytin ağaçları yetiştirilen bahçeler, son yıllarda oldukça sık görülmeye başlanmıştır. Nermin Hanım, bu zeytin bahçelerinin öncü isimlerindendir. İspanya’nın belirli bölgelerinde, Arjantin, İtalya gibi birçok ülkede Arbequina zeytin ağaçı yetiştirilmektedir.. Erken hasat döneminde toplanan zeytinlerden edilen soğuk sıkım erken hasat zeytinyağı kalite bakımından mükemmeldir. Zeytinin renginin yeşilken , yere değmeden , yaralanmadan, ezilmeden toplanması , kısa sürede (en geç aynı gün içinde) enzim kullanmadan, soğuk sıkım olarak sıkılması üretilen yağın kalitesine etki etmektedir. 

En iyi zeytinyağı adaylarından biri olan Arbequina zeytininden üretilen kaliteli zeytinyağına hemen en uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Bu nadide lezzetlerden ve sağlıklı besinlerden geri durmayın. Harika bahçelerden harika zeytinyağları, sofralarınıza ulaşmak için yanı başınızda. 

Arbequina Zeytinyağı Neden Nermin Hanım’dan Alınmalı?

Nermin Hanım ürünleri Kaz Dağları eteklerindeki bahçelerden özenle toplanan pestisit içermeyen zeytinlerden elde edilir. Zeytinler, her aşamada titizlikle işlem görür. Zeytin bahçelerinin nefis ürünleri, soğuk sıkım yöntemi ile en doğal en kaliteli şekilde kendi tesisimizde hijyenik koşullarda  zeytinyağına dönüşür. Hakiki zeytinyağı, Nermin Hanım ile sizlere çok yakın. Arbequina zeytinlerinden üretilen bu özel zeytinyağı, en kaliteli lezzetlerimizden biridir. Klimalı ortamda, Cr-Ni tanklarda hava almayacak şekilde muhafaza ediyoruz. Zeytinyağının düşmanı olan ısı, ışık ve havadan koruyoruz. Taze dolum yapıyoruz, sağlığınızı önemsiyor her detaya dikkat ediyoruz.

Farklılıklarımızla, çeşitlerimizle sunduğumuz bu mucize ürünler sağlıklı beslenmeniz için bir fırsat niteliğindedir. Fırsatın fırsatı ise fiyatlarımız olduğunu belirtmeliyiz. Tüm ürünlerimiz en uygun fiyatlarla ayağınıza kadar geliyor. Bahçeden hakiki zeytinyağı parmaklarınızın ucunda. Sağlıcakla, doğallıkla…

Bizi takip edin, fırsatları kaçırmayın

Nermin Hanım © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır