Türkçe İngilizce

Sıvı Sabun ve Duş Jeli

Zeytinyağlı Kantaron yağı ; Kazdağlarından topladığımız sarı kantaron bitkisini, Edremit Körfez Bölgesi’ndeki zeytinliklerimizden soğuk sıkım olarak üretim yaptığımız natürel sızma zeytinyağımızın içinde bekleterek, dinlendirilerek  elde etmekteyiz. Cildinizi nemlendirir, yeniler, yaraların iyileşmesine destek olur.

 

Limit:
9 sonuçtan 1 ile 9 arası görüntüleniyor.

 

Sıvı Sabun ve Duş Jeli

Sıvı sabun ve duş jeli vücut hijyenimiz için oldukça önemli olan iki üründür. Sıvı sabun sayesinde ellerimiz mikroplardan ve virüslerden arınmaktadır ve bu da bizi olası hastalıklara karşı korumaktadır. Sağlığımız için bu kadar önemli olan sıvı sabunun da tabii ki kalitesi de oldukça önemlidir. Mikropları yok etmek için geliştirilmeli ve eli mümkün olduğunca az veya hiç tahriş etmemelidir. Sıvı sabun aynı zamanda güzel köpürmeli ve elimizin her yerine teması böylece kolaylaşmalıdır. Sıvı sabun tercih ederken içindeki maddelerin doğal olması ve cilde zarar vermemesi de göz ardı edilmemelidir. Sıvı sabunun aynı zamanda güzel kokması da önemlidir çünkü ellerini temizleyen bir kişi ellerinden temiz bir koku da almak ister. 

Duş  jeli seçimi de en az sıvı sabun kadar önem taşımaktadır. Duş Jeli vücut temizliği için günümüzde sıkça kullanılmaktadır. Uygun ve kaliteli bir duş jeli vücudumuzu güzel bir şekilde mikroplardan arındırılmasını sağlamaktadır. Duş Jeli içinde kullanılan maddeler doğal ve vücuda zarar vermeyecek bir şekilde üretilmelidir. Duş jeli köpürmeli vücudumuzun her yerine temas etmelidir. Duş jeli aynı zamanda güzel kokarak insanda temizlenmiş olduğu fikrini yaratmalıdır.

 En Kaliteli Sıvı Sabun ve Duş Jeli

 Doğal bir şekilde zeytinyağından üretilen duş jeli ve sıvı sabunları hiçbir şekilde vücutta tahrişe yol açmaz ve oldukça güzel kokarak temizliği bütün vücudunuzda hissetmenizi sağlar.

Sıvı Sabun ve Duş Jeli Ürünleri          

Zeytinyağlı Keçi Sütlü Duş Jeli, Zeytinyağlı Kolajenli Duş Jeli, Zeytinyağlı Keçi Sütlü Sıvı Sabun, Doğal Zeytinyağı Sıvı Sabunu ve Kantaron Yağı 

Bütün bu doğal kişisel bakım ürünlerini Nermin Hanım Zeytinliği sitemizden güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

 

Bizi takip edin, fırsatları kaçırmayın

Nermin Hanım © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır