Acı Biber Çeşnili Zeytinyağı 8681092361259
Acı Biber Çeşnili Zeytinyağı

Soğuk Sıkım, Çeşnili, 500ML

195,00 TL
Yeni
Kekik Çeşnili Zeytinyağı 8681092361709
Kekik Çeşnili Zeytinyağı

Soğuk Sıkım, Çeşnili, 500ML

195,00 TL
Yeni
Sarımsak Çeşnili Zeytinyağı 8681092361266
Sarımsak Çeşnili Zeytinyağı

Soğuk Sıkım, Çeşnili, 500ML

195,00 TL
Yeni
Limon Çeşnili Zeytinyağı 8681092361273
Limon Çeşnili Zeytinyağı

Soğuk Sıkım, Çeşnili, 500ML

195,00 TL
Yeni
4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

Soğuk Sıkım Çeşnili Zeytinyağı, 2022-2023 Yeni sezon

Zeytinlerimiz çeşni içeriğini olusturan sarımsak, limon, kekik ve kırmızı biber ile birlikte 20 derecelerde kendi hijyenik fabrikamızda SOĞUK SIKIM yaparak Çeşnili Zeytinyağlarımızı elde ediyoruz. Çeşnili Zeytinyağlarımız sadece zeytin ve taze sebzelerin birlikte sıkılmasıyla üretilir herhangi bir aroma veya katkı maddesi kullanılmaz. 

Nermin Hanım Zeytinliği Çeşnili Zeytinyağlarımız ile Aldığımız Ödüller 

- 2022 ANATOLIA IOOC- Sarımsak Çeşnili - ALTIN Madalya
- 2022 ANATOLIA IOOC- Limon Çeşnili -  ALTIN Madalya
- 2022 ANATOLIA IOOC- Acı biber Çeşnili - ALTIN Madalya
- 2022 ANATOLIA IOOC - Kekik Çeşnili - Gümüş Madalya
- 2020 Olive Japan - Acı biber Çeşnili - ALTIN Madalya

Çeşnili Zeytinyağları

Zeytinlerimizle çeşitli baharatların, bitkilerin, farklı meyve ve sebzelerin birlikte 20 derecelerde, kendi hijyenik fabrikamızda soğuk sıkım sıkılmasıyla Çeşnili Zeytinyağlarımız elde edilir. Farklı lezzetlerde olan çeşnili zeytinyağlarımız kahvaltı, salata, pizza, çorba, zeytinyağlı yemekleriniz için kaçırılmayacak bir lezzetdir. Zeytinyağının en kalitelisini sizlere sunduğumuz gibi çeşnili zeytinyağlarımızda kullandığımız sebze, baharat ve meyvelerin de en iyisini, en iyi kalite zeytinimizle birlikte sıkıyoruz.

Hepsi ayrı bir değer olan Nermin Hanım Soğuk Sıkım Naturel Çeşnili Zeytinyağlarını, salatalarınızda, et yemeklerinizde, mezelerde hatta çiğ olarak güvenle tüketebilirsiniz.. Naturel sızma zeytinyağı ve çeşniye ismini veren ürünün (acı biber,/sarımsak/limon/kekik) faydalarını birlikte içerir. Sevenlerinin sağlığına sağlık katar. Heyecanla hazırladığımız çeşnili zeytinyağları sizleri bekliyor. Sevdiğiniz çeşniyi seçip sağlıcakla ve afiyetle tüketebilirsiniz.

Nermin Hanım Çeşnili Zeytinyağları Çeşitleri

Her biri ayrı bir lezzet olan Nermin Hanım Zeytinliği Çeşnili Zeytinyağları, özenle hazırlanır. 

Acı biber çeşnili zeytinyağı, kardola acı biberiyle ala-olgun dönem zeytinlerimiz ile birlikte sıkımı sonucunda üretilir. Acı sevenlerin vazgeçemeyeceği bir lezzettir. Orta ile üst düzey acı yoğunluğu bulunur. Her çeşit yemekle birlikte tüketebilirsiniz. Özellikle kahvaltı, pizza, çorbalara vb mükemmel uyum sağlayacaktır.

Kekik çeşnili zeytinyağı, sofralarımızın harika lezzeti kekik ve ala-olgun zeytinlerimiz birlikte sıkılmasıyla elde edilir. Kekik ve zeytinyağının eşsiz uyumu sizlere lezzetin doruklarını hissettirecektir. Kekik tercih ettiğiniz her bir lezzetle uyum sağlayarak, tam eşlik edecektir.

Limon çeşnili zeytinyağı, taze limon kabukları birlikte ala- olgun dönem zeytinlerimizin sıkılmasıyla ortaya çıkan kaliteli bir üründür. Salatalar ve zeytinyağlılarınızda kullanabilirsiniz. 

Sarımsak çeşnili zeytinyağı, Taşköprü sarımsağının ala-olgun dönem zeytinlerimiz ile birlikte sıkılması ile elde edilir. Sarımsak konulan her yemek, salata, meze ye ekleyebilirsiniz. 

Ücretsiz Kargo

Hızlı Gönderim

14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda!

Güvenli Ödeme

256BIT SSL, 3D Ödeme