Türkçe İngilizce

Yemeklik Naturel Birinci Zeytinyağı (5lt)

Yemeklik Naturel Birinci Zeytinyağı (5lt)

 • Soğuk Sıkım
  5000ML
 • Ürün Kodu8680656209341
 • 155,00 TL
Adet - +
  Tükendi

 • Yemeklik Naturel Birinci Zeytinyağı (5lt)

  Kaz Dağları eteklerinden... Türkiye'nin Altın Madalyalı zeytinyağı...

  Olgun hasat yemeklik naturel birinci zeytinyağı, 2019-2020 sezonu,

  Kasım-Aralık aylarında zeytinler olgunlaşmaya başlayınca ozenle yere değmeden toplanır, delikli hava geçirgen 20-25 kg alan kasalara konur. Bekletilmeden aynı gün içerisinde fabrikaya götürülür ve sıkıma alınır. Çuvallar yerine kasalarda taşınarak zeytinin kızışmasının dolayısıyla yağda olumsuz tatlar oluşmasının önüne geçilir.  

  27 C altında en az su ilavesi ile 2 fazlı sistemlerde Soğuk Sıkım (Cold Press) yöntemiyle zeytinyağlarımız üretilir. Bu üretim şekliyle sağlık için yararlı olan vitaminler, fenolik bileşenler en üst seviyede tutulur.  

  Zeytinyağlarımızın ön analizleri fabrikada yapılır ve çelik krom tanklarda saklamaya alınır. Krom tanklarımızın bulunduğu alan ayrıca iklimlendirme yapılarak 18C-22C derecede tutulmaktadır. 

  Yağlarımızın kimyasal ve duyusal analizleri uluslararası akredite AYTB Özel Gıda Kontrol Laboratuvar'larında yapılır. Güncel analiz sonuclarına http://www.nerminhanim.com/analiz-raporlarimiz adresinden erisebilirsiniz.

  Olgun zeytin hasatımızdan elde edilmiş olup ağızda hafif yağlanma hissi, olgun zeytin koku lezzetine sahip doğal yağımızdır.

  Özellikle zeytinyağlı yemekler ve balık/sebze kızartmaları için önerdiğimiz yemeklik yağımız günlük tüm sıcak yiyecekler için idealdir. 

  Asiditesi %1.5 den azdır.

  Afiyetle tüketin...

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Yemeklik Naturel Birinci Zeytinyağı (5lt) ile Benzer Ürünler

Bizi takip edin, fırsatları kaçırmayın

Nermin Hanım Zeytinliği © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır