Teslimat ve İade

Nerminhanim.com’dan yapacağınız alışverişlerde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile tarafınıza ulaştırılır. Sipariş onay tarihinden itibaren 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verildikten sonra genel olarak 3 iş günü içerisinde teslimatlar sağlanmaktadır.

Hatalı verilen siparişlerde değişim kargo ücretleri alıcı tarafından karşılanmaktadır.

Teslim edilen siparişinizi her zaman kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz.

Kargo paketinde veya üründe hasar varsa, teslim almadan paketi kargo firması ile iade gönderebilir, kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturabilirsiniz.

NerminHanim.com  İade Şartları ve İade Süreci:

İadesini talep ettiğiniz ürün/ürünleri tahrip etmeden, paketi açmadan, ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde kargoya vererek ürün/ürünlerin iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerin orijinal ambalajı, kutusu ve dokümanları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız şekilde iadesi gerekmektedir. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ayrıca, çabuk bozulabilen ve/veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünlerde iade hakkı kullanılamaz.

Teslim almış olduğunuz siparişlerinizde paket içerisinde görülen bir problem olması durumunda, teslim günü ilgili paketin fotoğraflarını çekip, [email protected] veya

0542 392 14 96 nolu whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

Hızlı Gönderim

14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda!

Güvenli Ödeme

256BIT SSL, 3D Ödeme