Türkçe İngilizce

Edremit - Filtresiz Erken Hasat Zeytinyağları

Edremit - Filtresiz Erken Hasat Zeytinyağları Eylül- Ekim ayları yeşil zeytin hasatlarımızdan İLK HASAT olarak elde edilmiştir. Daha keskin yoğun aromalı olan bu zeytinyağları yeni hasat zeytinyağı olarak da bilinir. Sağlık için gerekli olan E vitamini, bio fenoller, antioksidan vb değerler en yüksek seviyededir.

Filtre edilmeden tanklarda dinlendirilmiş en doğal haliyle dolum yapılmaktadır.

2022 - 2023 YENİ MAHSUL erken hasat zeytinyağlarımızın asid değeri % 0,4 tür.

Nermin Hanım Edremit Zeytinyağımız (Erken Hasat ) ile Aldığımız Ödüller 

- 2022 New York (NYIOOC) World Olive Competition – ALTIN Madalya
- 2022 JOOP - Japan Olive Oil Prize 2022 - Edremit – ALTIN Madalya
- 2022 Olivinus-Arjantin 2022-  Prestigio Oro - Edremit - ALTIN Madalya
- 2022 JANATOLIA IOOC 2022- Edremit -  ALTIN Madalya
- 2021 JOOP - Japan Olive Oil Prize 2021-Edremit - SINIFININ EN İYİSİ
- 2021 EVO IOOC ITALY 2021- Edremit -  ALTIN Madalya

 

Limit:
8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.

 

Edremit-Filtresiz Erken Hasat Zeytinyağları

Doğal zeytinyağı denildiğinde ilk akla gelen Nermin Hanım Zeytinliği'nde yetiştirilen zeytinler toprağa temas etmeden toplanır. Bu zeytinlerimiz, Kaz Dağları eteklerinden Eylül-Ekim aylarında pestisit içermeyen zeytinlerimizden daha yeşil iken toplanır. Toplanan mahsul, aynı gün içinde kasalar ile soğuk sıkıma götürülür. Enzim kullanmadan hijyenik koşullarda kendi tesisimizde Soğuk sıkma yöntemi ile elde edilen Edremit filtresiz erken hasat zeytinyağları, filtre edilmeden posası ile beraber sunulmaktadır. Konik Cr-Ni tanklarda dinlendirildikten sonra Filtresiz olarak en doğal haliyle, sipariş geldikçe taze taze dolum yapılır. Küçük zeytin parçalarından oluşan tortu, zeytinyağının hoş lezzet ve kokusunu derinden hissetmenizi sağlar. 2-3 ay içerisinde tüketilmesi önerilir. Isı, ışık ve oksijenden uzak tutmak özellikle daha duyarlı hassas olan filtresiz zeytinyağlarımızda çok çok önemlidir.

Kahvaltıda, salatada, mezelerde yoğunlukla kullanılabilir. Lezzet bakımından oldukça kaliteli bir tadı vardır. Balık ve mezelerde üzerlerine çiğ dökerek kullanımı tavsiye edilir. Yemeklerinizde ve sofranızda afiyetle, güvenle tüketebileceğiniz Nermin Hanım hakiki filtresiz erken hasat naturel sızma zeytinyağı ürünüdür.

Filtresiz Erken Hasat Zeytinyağlarının Detayları

Erken hasat zamanında toplanan yeşil zeytinlerden elde edilen filtresiz erken hasat zeytinyağları, filtrelenmeden tortulu olarak sunulur. Filtre işlemi gerçekleştirilirse tortu ortadan kalkmaktadır. 
Seksen yıl evvelinde topraktan yapılmış yağ küplerde bu yağlar dinlendirilirdi. Mayıs aylarına kadar yoğun ve tortulu şekilde tüketilirdi. Miras kalan bu ürünün sağlığa mucizevi etkileri vardır. E vitamini , antioksidan, polifenol deposu olan filtresiz zeytinyağı, kalitesine göre en uygun fiyatıyla Nermin Hanım ile evlerinize taşınıyor. En iyi zeytinyağı siz yorulmadan kolayca yanı başınızda. Hemen harekete geçebilirsiniz, afiyetle tüketebilirsiniz.

Neden Nermin Hanım Ürünleri?

Türkiye’nin ve dünyanın altın madalyalı, butik zeytinyağı sektöründe öncü firması Nermin Hanım olarak hedefimiz, kalite ve doğallıktır. Bu hedeflerden şaşmadan her gün üzerine katarak en iyi şekilde ürünlerimizi hazırlıyoruz.
•    Zeytinlerimiz/zeytinyağlarımız pestisit içermez.
•    Çuvallarda değil kasalarda taşıyarak zeytinlerin kızışmasına , kalitesini kaybetmesine engel oluyoruz. 
•    Zeytinlerimizi bekletmeden aynı gün içinde sıkıma alıyoruz.
•    Hijyenik koşullarda kendi tesisimizde enzim kullanılmadan soğuk sıkım yapıyoruz.
•    Klimalı ortamda, Cr-Ni tanklarda hava almayacak şekilde muhafaza ediyoruz.
•    Zeytinyağının düşmanı olan ısı, ışık ve havadan koruyoruz.
•    Taze dolum yapıyoruz
•    Sağlığınızı önemsiyor her detaya dikkat ediyoruz.
•    Sektörde ender bulunan bir çeşitlilikte ürünler sunuyoruz.
•    Fiyatlarımızı maliyetlerimize göre düzenliyoruz.
•    Kaliteli, sağlıklı ürünlerin, kalitesine göre en iyi fiyatın, doğallığın ve hakiki zeytinyağı ürünlerinin doğru adresi Nermin Hanım en rahat şekilde siparişlerinizi size ulaştırır. Siz yalnızca tadını çıkarın, sağlıcakla lezzet alın. Mağazadan ve web sitemizden siparişlerinizi verebilirsiniz.
 

Bizi takip edin, fırsatları kaçırmayın

Nermin Hanım © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır